Podróżuj z lego

Wybierz się w prawdziwą przygodę razem z „LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników”. Będziesz mógł na nowo przeżywać niezwykłe przygody, odkrywać wspaniałe miejsca i spędzić dobrze czas podczas jesiennych wieczorów.

Wiele osób przepada za komputerową grą Minecraft, w której może tworzyć swój własny, niesamowity świat i razem z ulubionymi bohaterami przeżywać fantastyczne przygody. A dzięki zestawowi „LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników” gra przenosi się do prawdziwego życia. Gracze mogą razem z rozbójnikami i żelaznym golemem wybrać się na wspaniałą wyprawę, budować i przebudowywać swój świat i ocalić golema, którego porwali rozbójnicy uzbrojeni w kusze. Dzieci wejdą w buty odważnego rycerza, który ruszy na pomoc golemowi.
Zestaw składa się trzech części, które można dowolnie ustawiać podczas swojej zabawy. Poza tym posiada wiele akcesoriów i funkcji, jak np. w pełni wyposażony namiot. To sprawi, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza. W modelu pojawiła się także strzelnica z manekinami do ćwiczeń, a także została dodana funkcja wybuchu, dzięki której można wysadzić w powietrze drzwi klatki i ocalić biednego golema. A po zabawie zestaw czeka na przebudowę i kolejną niezwykłą przygodę.
Jest to zestaw, który spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom od 7 lat, którzy polubiły grę Minecraft i szukają nowych kreatywnych zabaw dla siebie. Nie potrzeba tutaj żadnych baterii czy innego zasilania. Wystarczy niezwykła wyobraźnia dzieci, które same stworzą wspaniałe przygody swoim bohaterom.

Istnieją też inne zestawy, które spodobają się dzieciom i pomogą pobudzić ich wyobraźnię. Polecamy także: „LEGO Friends Luksusowy kemping”, „LEGO Overwatch Posterunek: Gibraltar”, a także wiele innych.

Poprzedni post Fantastyczna książkowa przygoda
Następny post Jak zadbać o bezpieczeństwo naszych bitcoinów?